Wiosenna 8, Chorzów 41-500
biuro@e-podatkowo.pl
+48 501 589 335

Kilka słów o mnie

Księgowy Chorzów

Jestem księgową z wykształceniem, doświadczeniem oraz pasją w wykonywanym zawodzie. Ukończyłam studia wyższe kierunkowe i studia podyplomowe z zakresu prawa podatkowego. Wiedzę praktyczną zdobywałam przez 5 lat w cenionej kancelarii doradztwa podatkowego.

 

Chcę przełamać stereotyp uciążliwego kontaktu z księgową. Dobry rachmistrz potrafi wysłuchać przedsiębiorcy, ma z nim dobre relacje i rozumie jego biznes. Podchodzę do pracy nowocześnie preferując komunikację on-line. Taki sposób działania zaoszczędzi wspólny czas. Wszystkie prace realizuję w uzgodnionych z Tobą terminach mając na uwadze przepisy ustawy o rachunkowości.

 

Wiem jak frustrujący może być kontakt z księgowym. Przecież „my” nigdy nie przekazujemy dobrych informacji. Zawsze są to zobowiązania do zapłaty a rzadko pomyślne niespodzianki o niższym podatku. Dobry księgowy potrafi jednak przypilnować Twoich kosztów i wydatków w taki sposób, żeby nie odjęło Ci za dużo. A jeżeli czegoś płacisz mniej – to przecież zarabiasz. Zapraszam do kontaktu. Ewa Tunicka – Księgowy Chorzów

Przedsiębiorcy

Ofertę kieruję do osób które posiadają już własną firmę i potrzebują świeżego spojrzenia na sprawy dotyczące księgowości.  Z nowoczesnym podejściem rozliczenie należności stanie się wygodniejsze i bardziej zrozumiałe.

Nowe firmy

Jeżeli planujesz założyć własną firmę i boisz się papierkowej roboty – dobrze trafiłeś. Pomogę Ci w sprawach formalnych, a zaoszczędzony czas wykorzystasz na organizowane biznesu.