Wiosenna 8, Chorzów 41-500
biuro@e-podatkowo.pl
+48 501 589 335
pożyczka 5000 tarcza

Wniosek o udzielenie pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności w wysokości 5000 zł możecie złożyć pod tym linkiem:

https://www.praca.gov.pl/eurzad/index.eup#/inneSprawy/listaDokumentow?dest=TARCZA

W zakładce „Tarcza antykryzysowa” możecie złożyć wniosek o udzielenie pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy PSZ-PKDG.

Pożyczka 5000 tarcza antykryzysowa (psz-pkdg)

Jest to jednorazowa, niskooprocentowana pożyczka udzielana na pokrycie bieżących kosztów działalności przedsiębiorstwa. Pożyczka jest udziela w kwocie do 5 000 zł. Okres spłaty pożyczki wynosi do 12 miesięcy. Ważne dla tej pożyczki jest to, że można się starać o jej UMORZENIE.

Warunkiem umorzenia jest prowadzenie działalności gospodarczej przez okres 3 miesięcy od dnia udzielenia pożyczki oraz złożenie do właściwego Urzędu Pracy wniosku o umorzenie pożyczki (w ciągu 14 dni licząc od upływu 3 miesięcy od dnia otrzymania pożyczki).

Poniżej zamieszczam odnośnik do strony rządowej, gdzie możecie sprawdzić jakie wsparcie przysługuje Wam w związku z obecną sytuacją.

https://www.gov.pl/…/tar…/wyszukaj-wsparcie-dla-swojej-firmy

Więcej o tarczy antykryzysowej i świadczeniu postojowym a także umożeniu składek ZUS możecie przeczytać w tym miejscu: Tarcza-antykryzysowa-a-zus